Par VRPasaule.lv

Vismaz šobrīd VRPasaule.lv ir viena autora blogs. Autors esmu es: Endijs Lisovskis. Savu pamata blogu https://endijs.com rakstu jau vairākus gadus. Pēdējā laikā gan ļoti reti. Viena no tēmām, kura mani ir ieinteresējusi, ir virtuālā realitāte un ar to saistītās lietas. Sākumā biju plānojis jaunumus rakstīt endijs.com, bet nolēmu, ka tēma ir tik plaša, lai tai veltītu atsevišķu resursu.

Šobrīd grūti prognozēt to, cik bieži spēšu rakstīt. Ceru, ka vismaz pāris raksti nedēļā būs. Kādu saturu te var gaidīt? Dažādus nozares jaunumus (gan atreferējumus, gan preses relīzes), pārdomas, spēļu apskatus (sākotnēji spēlējot ar HTC VIVE), saites uz dažādiem video, kā arī paša filmētus video. Saturs nebūs tikai par un ap spēlēm, bet par dažādām lietām, kuras varam palikt zem “virtuālās realitātes” jēdziena un tā atvasinājumiem: filmas (360 grādu video), spēles, paplašinātā realitāte, virtuālā realitāte, HTC VIVE, Oculus Rift, Google Daydream, Playstation VR, Microsoft Hololens, utt.

Kā jau blogam pienākas, šis būs neformāls resurss ar neformālu informācijas pierakstu. Šobrīd nav plānots aktivizēt rakstu komentēšanu. Ja izveidosies kaut kāda interesentu komūna, varam izveidot forumu, ja pēc tāda veida saziņas vēl ir pieprasījums.

Blogā redzēsiet reklāmas. Ja tās traucē, droši vari izmantot reklāmu bloķētāju. Būtu gan forši, ja tādu neizmantotu. Jo par reklāmām iegūtā nauda tiks izmantota jauna satura izveidei (piemēram, spēļu apskati nevar tapt bez spēļu iegādes). Tā ka viss jūsu prioritātēs.