HTC būtiski samazina VIVE cenu

Laba ziņa tiem, kuri domā par HTC VIVE iegādi. HTC ir samazinājis tā cenu par aptuveni 200$. Tas ir, jaunā cena ASV tirgum ir 599$, Kanādai 799$, 699€ Eiropā, bet £599 Lielbritānijā.

Komplektā ar brillēm bez maksas tiek piedāvātas sekojošas spēles: Google Tilt Brush, Everest VR un Richie’s Plank Experience. Reklāmās tiek minēts, ka tiek iegūts arī 1 mēneša bezmaksas VIVEPORT abonaments, bet nevajadzētu aizmirst, ka 1 bezmaksas VIVEPORT mēnesis pienākas visiem VIVE īpašniekiem. Gan vecajiem, gan jaunajiem.

HTC apgalvo, ka VIVE cenas samazinājums nav saistīts ar Oculus Rift cenas samazinājumu un īpašo vasaras izpārdošanas akciju. No malas gan izskatās, ka tie ir tikai vārdi. Un īstais VIVE cenas samazināšanas iemesls bijis tieši Rift cenu kritums. Lai kā arī būtu, solis patīkams.

Ja tu biji domājis par VIVE iegādi un biji jau gatavs tērēt 899€, tad noteikti neatstāj ieekonomētos 200€ kabatā, bet iegādājies Deluxe Audio Strap. Ar to VIVE lietošana būs daudz patīkamāka.

Ja VR laukam esi jaunpienācējs, tad zini, ka ar briļļu iegādi viss nebeidzas. Vēl būs nepieciešams jaudīgs dators, kurš noteikti maksās par soli vairāk kā pašas brilles. Tādēļ, lai gan VIVE cenas samazinājums ir patīkams, tas diez vai būs izšķirošais solis tam vai kāds kļūs par augstā gala VR sistēmu lietotāju vai nē.