HTC VIVE viena gada jubileja!

Šodien, 5.aprīlī, HTC VIVE ir viena gada jubileja, jo tieši pirms gada 5.aprīlī pirmajiem komerciālajiem lietotājiem tika izsūtītas HTC VIVE virtuālās realitātes brilles. Svētku sakarā HTC sagādājis vairākas dāvanas gan jauniem, gan jau esošajiem lietotājiem.

Ja tev vēl nav HTC VIVE, tad šodien pie tāda vari tikt par 100€ lētāk. Pirkumu vari veikt https://www.vive.com/eu/.

Ja tev jau ir HTC VIVE, no HTC dāvanā vari saņemt HTC paspārnē esošās 2Bears Studios izstrādātu spēli Arcade Saga. Bez maksas tā ir pieejama tikai šodien. Pēc tam maksās 19.99$. Lejupielādēt vari, izmantojot Viveport aplikāciju.

No šodienas lietotājiem kļuvis pieejams arī Viveport abonēšanas serviss. Kā jau liecina nosaukums, ar Viveport Subscriptions palīdzību lietotāji var abonēt spēles. Katru mēnesi varēs izvēlēties 5 vienības no Viveport pieejamā klāsta. Šobrīd izskatās, ka teju viss ir pieejams arī abonēšanā. Tas gan nenozīmē, ka visas Viveport esošās lietas būs pieejamas abonēšanā, bet lielākā daļa būs gan. Abonēšanas process notiek sekojoši. Vispirms jāizveido kontu. Tā izveides brīdī jānorāda savus kredītkartes datus. Pirmais mēnesis ir bez maksas, bet kredītkartes dati tāpat tiek prasīti. Ja atteiksies no servisa pirms mēneša beigām, nauda no kredītkartes netiks noskaitīta. Ja neatteiksies, nāksies šķirties no 7.99€ un tā katru mēnesi, līdz abonēšanu pārtrauksi. Katra mēneša pirmajās trīs dienās tiek dota iespēja izvēlēties jaunas vienības. Ja izvēli neizdarīsi, varēsi turpināt lietot to, ko jau biji abonējis iepriekšējā mēnesī. Šobrīd ir grūti pateikt, vai būšu abonētāju skaitā, bet pirmo bezmaksas mēnesi paņemšu gan. Tas tādēļ, ka gribu izmēģināt dažas spēles, pirms tās iegādāties.

Daudz laimes jubilejā HTC VIVE!