Pirmais atskaites punkts – sākums

Tā kā šis ir pirmais VRPasaule.lv ieraksts, tad uzskatīšu, ka bloga dzimšanas diena ir 5.decembris. Nākamā gada 5.decembrī otrais atskaites punkts. Tajā skatīšos, kā veicies un kas sasniegts. Lai pēc gada būtu, ko vērtēt, vajadzētu nodefinēt kaut kādus uzdevumus un mērķus. Lielos vilcienos VRPasaule.lv ideja ir aprakstīta “Par VRPasaule.lv” lapā.

Uzdevumi pirmajam gadam:

Grūtāk ir ar mērķu definēšanu. Interneta resursam loģisks mērķis ir apmeklējums. Šobrīd gan neņemos spriest par to, kādus apmeklētāju pūļus vēlos sasniegt. Turklāt konkrēti cipari šobrīd ir nebūtiski. Ja, piemēram, Google, meklējot ar VR saistītu informāciju, būs manāma arī VRPasaule.lv, tad domāju, ka mērķis būs sasniegts. Tātad, mērķis ir nevis tikt pie liela apmeklējuma, bet tapt par galamērķi vismaz daļai no tiem, kuri interesējas par tēmu.

Pirmā gada laikā vēlos atrast vizuālo identitāti VRPasaule.lv. Tas sevī ietver gan logo, gan noformējumu sociālajos tīklos utt. Ar šo gan varētu iet grūti, jo tas nav tas, ko es pats māku izdarīt. Bet gan jau kādā brīdī pieslēgšu kādu profesionāli. Šī punkta izpilde paredzēta tad, kad blogs jau būs nedaudz apaudzis ar lasāmo un skatāmo.